seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku. hologramy na legitymację studencką
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Zenwalk 6.0

przejdź do recenzji

Informacje o Zenwalk 6.0:

Tytuł Zenwalk 6.0
Opublikowano: Czerwiec 6th, 2009
Autor: #Ubunciarz
link: http://kutek.jogger.pl/2009/06/06/zenwalk-6-0/
ocena moderatora: Zenwalk 6.0

Recenzja strony o Zenwalk 6.0:

Zenwalk to ciekawe dystrybucja z jądrem Linux. Została ona stworzona na solidnych podstawach starego, poczciwego Slackware.
Ostatnio zainteresowałem się nią, albowiem moje Ubuntu zaczęło pracować coraz wolniej, a kolejne wersje są dla mnie nie do zaakceptowania. Tak więc postanowiłem zainstalować Zenwalka i nie żałuję. Jest to dystrybucja lekka, Xfce jest w niej przygotowane wzorowo, a konfiguracja jest dziecinnie prosta. Po instalacji otrzymujemy gotowe do używania distro z zainstalowanymi najpotrzebniejszymi pakietami.
Można powiedzieć, że jest to dystrybucja dla mnie idealna - minimalistyczna, szybka oraz pozbawiona zbędnej konfiguracji na którą traci się mnóstwo wolnego czasu (na co nie mogę sobie pozwolić).
Dowiedz się więcej o Zenwalk 6.0 na stronie http://kutek.jogger.pl/2009/06/06/zenwalk-6-0/.

Podobne recenzje do Zenwalk 6.0:

Wstaw link do Zenwalk 6.0

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Ubunciarz

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne