seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

WiMAX

przejdź do recenzji

Informacje o WiMAX:

Tytuł WiMAX
Opublikowano: Lipiec 13th, 2009
Autor: #Kopciuszek w Ciuszkach
link: http://www.internetowo.net.pl
ocena moderatora: WiMAX

Recenzja strony o WiMAX:

Internetowo to jedna z wielu niczym niewyróżniających się stron poświęconych zagadnieniom związanymi z rynkiem GSM i Internetowi Polsce i na świecie. Serwis jest zupełnie zwyczajnym blogiem na łamach którego wypowiada się dwóch niedouczonych ludzie: Arek i niejaki Patrycjusz. Widać że Panowie nie wiedzą o czym piszą. Pan Arkadiusz w artykule „Iphone – telefon XXI wieku ??” szuka na siłę wad w powszechnie lubianym i bardzo ładnie wyglądającym Ipponie, który cieszy tłumy w Polsce i za wielką wodą. Zdecydowanie lepiej idzie mu w tematyce związanej z rynkiem telekomunikacyjnym. Artykuł Dostępność Internetu w Polsce - technologia CDMA oraz Alternatywa dla CDMA - WiMAX od Nenii rzetelnie opisują fakt że rozwój bezprzewodowego dostępu do Internetu leży i kwiczy. Pan Patrycjusz pisze rzadko (i chwała mu za to!). W artykule Google = wyszukiwarka? Bing? Chyba nikt nie zrozumiał o co mu tak naprawdę chodzi. Pisze o Bing czy Google? Nie może się zdec
Dowiedz się więcej o WiMAX na stronie http://www.internetowo.net.pl.

Podobne recenzje do WiMAX:

Wstaw link do WiMAX

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Kopciuszek w Ciuszkach

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne