seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku. https://pl.takemore.net/niemowlece/na_lato
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Świat według Bundych – Al Bundy

przejdź do recenzji

Informacje o Świat według Bundych – Al Bundy:

Tytuł Świat według Bundych – Al Bundy
Opublikowano: Maj 25th, 2009
Autor: #Pawel
link: http://http://www.albundy.pl
ocena moderatora: Świat według Bundych – Al Bundy

Recenzja strony o Świat według Bundych – Al Bundy:

Strona fanów serialu Married with Children. Świat według bundych to serial przedstawiający w komiczny sposób typową amerykańską rodzinę z przedmieścia. Głową rodziny jest Al Bundy, który pracuje za marne grosze w sklepie obuwniczym i za to musi utrzymywać bezrobotną i nic nie robiącą żonę Peggy, mało inteligentą ale ładną córkę Kelly oraz syna Bud'a, mądrego lecz nie majacego wogóle podejścia do kobiet. Na stronie znajdują się artykuły, opisy odcinków, losy bohaterów, cytaty, oraz wiele innych ciekawostek związanych z filmem.
Dowiedz się więcej o Świat według Bundych – Al Bundy na stronie http://http://www.albundy.pl.

Podobne recenzje do Świat według Bundych – Al Bundy:

Wstaw link do Świat według Bundych – Al Bundy

Załączone zdjęcia:

Świat według Bundych – Al Bundy
gry dla dziewczyn
Dodał:

Pawel

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne