seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Nokia N96

przejdź do recenzji

Informacje o Nokia N96:

Tytuł Nokia N96
Opublikowano: Lipiec 25th, 2009
Autor: #MikołajZ.
link: http://n96.pdg.pl
ocena moderatora: Nokia N96

Recenzja strony o Nokia N96:

Nokia N96 to długo oczekiwany następca szlagierowego modelu N95. Komórka została zapowiedziana w 2008r. na mobilnych targach w Barcelonie. Oprócz niebanalnego wygląd, największą zaletą N96 jest jej wszechstronność. 16GB wbudowanej pamięci, 5 megapikselowy aparat, A-GPS i tuner telewizji DVB-H - to funkcje, które lokują n96 na wysokim miejscu wśród najlepiej wyposażonych technicznie urządzeń mobilnych.
Dowiedz się więcej o Nokia N96 na stronie http://n96.pdg.pl.

Podobne recenzje do Nokia N96:

Wstaw link do Nokia N96

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

MikołajZ.

Gadu-Gadu:1234707

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne