seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Moment Prawdy

przejdź do recenzji

Informacje o Moment Prawdy:

Tytuł Moment Prawdy
Opublikowano: Marzec 1st, 2009
Autor: #tjay99
link: http://www.moment-prawdy.com.pl
ocena moderatora: Moment Prawdy

Recenzja strony o Moment Prawdy:

Moment Prawdy to nowy teleturniej który już 5 marca pojawi się w polskiej telewizji, a dokładniej w Telewizji Polsat. Polska edycję programu Moment Of Truth poprowadzi znany prezenter telewizyjny i radiowy Zygmunt Chajzer. Zasady teleturnieju są proste - trzeba mówić prawdę i tylko prawdę. Pytania są trudne bo dotyczą prywatnego życia uczestnika programu. Odpowiada on na pytania z pogranicza intymności mając przed sobą widownie, najbliższą rodzinę i miliony widzów przed telewizorami... i to wszystko dla dużych pieniędzy bo aż 250 tysięcy złotych. Czekamy z niecierpliwością na premierę...
Dowiedz się więcej o Moment Prawdy na stronie http://www.moment-prawdy.com.pl.

Podobne recenzje do Moment Prawdy:

Wstaw link do Moment Prawdy

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

tjay99

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne