seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Mini mi

przejdź do recenzji

Informacje o Mini mi:

Tytuł Mini mi
Opublikowano: Maj 28th, 2009
Autor: #Mini mi
link: http://mini.eg.vg/2009/05/trzydziesty/
ocena moderatora: Mini mi

Recenzja strony o Mini mi:

Randka?! Moja mama idzie na randkę?! Ciekawe z kim? Pewnie ktoś z pracy, bo nieczęsto wychodzi ot tak sobie do baru żeby poderwać kogoś. Kto to może być? Kto?! Ciekawe czy David wie? Z kim mama pracuje? Hans, Mark, Christian, Norman…Tych tylko kojarzę z imion. Który to?! Teraz mi to nie da spokoju…
Dowiedz się więcej o Mini mi na stronie http://mini.eg.vg/2009/05/trzydziesty/.

Podobne recenzje do Mini mi:

Wstaw link do Mini mi

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Mini mi

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne