seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku. www.integrall.com.pl
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Magiczny kubek

przejdź do recenzji

Informacje o Magiczny kubek:

Tytuł Magiczny kubek
Opublikowano: Czerwiec 18th, 2009
Autor: #Ja_co10
link: http://www.fotoupominek
ocena moderatora: Magiczny kubek

Recenzja strony o Magiczny kubek:

Na rynku pojawił się magiczny kubek !!! To fajne fotogadżety z twoim zdjęciem. Magiczny kubek ozdobiony jest najnowszą techniką nadruku termosublimacyjnego. Kubek jest czarny, ale pod czernią kryje niespodziankę. Dopiero po wlaniu ciepłego płynu (ok. 40 st. C) fotokubek objawia swoje prawdziwe oblicze. W ciągu 5 sekund zmienia kolor na biały ukazując jednocześnie twoje zdjęcie, bądź inną fotografię przez Ciebie wybraną. Dobre grono użytkowników, to dzieci i osoby starsze. Zmiana koloru informuje ich o tym, że napój jest za ciepły lub w sam raz do picia, a to pozwala wyeliminować poparzenia. Nadruku termosublimacyjny to metoda, która daje możliwość nadruku porównywalnego z fotografią. Do nadruków używa się oryginalnych farb, najczęściej importowanych z Włoch, bowiem tam właśnie narodziła się metoda termosublimacji. Metoda zbliżona do techniki druku termotransferowego, która polega na sublimacji stałych warstw farby z folii za pomocą wysokiej
Dowiedz się więcej o Magiczny kubek na stronie http://www.fotoupominek.

Podobne recenzje do Magiczny kubek:

Wstaw link do Magiczny kubek

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Ja_co10

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne