seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Kwatery w Ustrzykach

przejdź do recenzji

Informacje o Kwatery w Ustrzykach:

Tytuł Kwatery w Ustrzykach
Opublikowano: Październik 28th, 2010
Autor: #felu80
link: http://www.noclegiufela.pl
ocena moderatora: Kwatery w Ustrzykach

Recenzja strony o Kwatery w Ustrzykach:

Zapewniamy pokoje w Ustrzykach. Kwatera u Fela znajduje sie w Ustrzykach Dolnych, przy dolnym wyciagu stacji narciarskiej Gromadzyń (4 km do stacji narciarskiej Laworta). Dla gości przygotowaliśmy 5 pokoi, do wyboru dwu, trzy i cztero osobowe. Pensjonat posiada 3 kuchnie i salę kominkową z TV, piłkarzykami, dartem. Dla gości udostępniamy również przygotowane stanowisko komputerowe. W pokojach jest dostępny internet. Możliwość wypożyczenia nart. Ustrzyki Dolne to doskonała baza wypadowa na bieszczadzkie szlaki. Z Ustrzyk Dolnych jest dobry dojazd do Ustrzyk Górnych, Soliny, Polańczyka. Przy pensjonacie rozpoczynają się ciekawe szlaki spacerowe na Lawortę. Na miejscu nowoczesny kompleks basenów. Nasi goście często wybierają się również w podróż po bieszczadzkich cerkwiach. Pensjonat to trzypoziomowa kwatera. Na miejscu parking, grill. Zaprzyjaźnione biura podróży organizują ciekawe wyjazdy do Lwowa, na Słowację i źródła termalne w Miszkolcu.
Dowiedz się więcej o Kwatery w Ustrzykach na stronie http://www.noclegiufela.pl.

Podobne recenzje do Kwatery w Ustrzykach:

Wstaw link do Kwatery w Ustrzykach

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

felu80

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne