seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz

przejdź do recenzji

Informacje o Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz:

Tytuł Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz
Opublikowano: Listopad 4th, 2010
Autor: #be.free
link: http://www.dentalaesthetics.pl
ocena moderatora: Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz

Recenzja strony o Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz:

Wraz z moim zespołem zapraszam Państwa do Gabinetu Stomatologii Estetycznej i Implantologii DENTAL AESTHETICS w Gdańsku.
Ukończyłem Wydział Stomatologiczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1997 roku pogłębiam swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jestem aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE. Ukończyłem Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie. Specjalizuję się w implantologii i stomatologii estetycznej.
Oferujemy Państwu leczenie w komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych gabinetach. Naszym pacjentom zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług. Wykorzystujemy najnowsze technologie zgodne ze światowymi trendami.
Dla Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa stosujemy najwyższej jakości materiały renomowanych firm i nie uznajemy w tej kwestii kompromisów. Posiadamy rekomendację Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i jesteś
Dowiedz się więcej o Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz na stronie http://www.dentalaesthetics.pl.

Podobne recenzje do Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz:

Wstaw link do Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz

Załączone zdjęcia:

Klinika Stomatologii Estetycznej Dental Aesthetics z Gdańska – dr Adam Wolniewicz
gry dla dziewczyn
Dodał:

be.free

Telefon: 503 108 800
Miejscowość: Gdańsk

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne