seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Kawa Malongo

przejdź do recenzji

Informacje o Kawa Malongo:

Tytuł Kawa Malongo
Opublikowano: Czerwiec 24th, 2010
Autor: #Jacek
link: http://www.malongo.pl/
ocena moderatora: Kawa Malongo

Recenzja strony o Kawa Malongo:

Palarnia kawy MALONGO została założona w 1934 roku w Nicei przez ludzi dla których kawa to nade wszystko przyjemność i wielka życiowa pasja. Od samego początku istnienia firmy jakość produktu jest nadrzędnym celem wszystkich podejmowanych działań.
Niezwykle rygorystyczne normy selekcji ziarna pochodzącego z najlepszych plantacji.
Kawa MALONGO to synonim luksusu i prestiżu. Proces selekcji i produkcji nastawiony na jakość kosztem ilości powoduje, że kawa MALONGO to coś więcej niż tylko „mała czarna”. Można ją spotkać w miejscach gdzie wymagania
klientów są bardzo wysokie, a więc w najdroższych restauracjach i hotelach.
Malongo jest współtwórcą i liderem programu Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), który zdobywa coraz większą popularność również w Polsce. Idea Fair Trade opiera się na wspieraniu małych plantacji, które nie są w stanie konkurować z potentatami branży kawowej nastawionymi na maksymalizacje zysków kosztem drobnych prod
Dowiedz się więcej o Kawa Malongo na stronie http://www.malongo.pl/.

Podobne recenzje do Kawa Malongo:

Wstaw link do Kawa Malongo

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Jacek

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne