seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Katalog stron

przejdź do recenzji

Informacje o Katalog stron:

Tytuł Katalog stron
Opublikowano: Lipiec 13th, 2009
Autor: #Katalogujący katalogi
link: http://linkman.pl
ocena moderatora: Katalog stron

Recenzja strony o Katalog stron:

Każdy, podejrzewam że nawet Ty drogi czytelniku chciałby dodać swą stronę do fajnego katalogu stron internetowych. Linkman spełnia prawie wszystkie cechy fajnego katalogu. Posiada Page Rank większy niż 0 ale mniejszy niż 3, posiada site większy niż liczba dodawanych wpisów (około dwukrotnie więcej), jest moderowany i oparty na komercyjnym skrypcie Indexu ale najważniejszy jest fakt że pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwań Google. Niby błacha rzecz. Jednak niewiele jest w Polsce katalogów, które prócz linka zaoferować mogą dodatkowe odwiedziny dla dodanej strony. Linkman to ma wady. Administrator jest leniwy i nie napisał regulaminu! Mam nadzieje że znajdzie w sobie wystarczając dużo sił i poprawi swój błąd. Tymczasem zapraszam wszystkich do dodawania unikatowych wpisów i linkowania – dla obustronnych korzyści!
Dowiedz się więcej o Katalog stron na stronie http://linkman.pl.

Podobne recenzje do Katalog stron:

Wstaw link do Katalog stron

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Katalogujący katalogi

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne