seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Francuski

przejdź do recenzji

Informacje o Francuski:

Tytuł Francuski
Opublikowano: Czerwiec 27th, 2010
Autor: #Luiza
link: http://www.francedom.pl
ocena moderatora: Francuski

Recenzja strony o Francuski:

Witam,
Jestem Absolwentką Filologii francuskiej z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i licznymi pobytami we Francji. Oferuję między innymi:
*pomoc w przygotowaniu do egzaminów - matura, DELF etc…
*pomoc w szkole, na studiach, w pracy
*przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
*tłumaczenia
*konwersacje
itd….
Dlaczego via SKYPE?
W dziej szych czasach ludzie starają się zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Lekcje w tej formie mogą być prowadzone prawie o każdej porze (bez tracenia czasu na dojazdy), przy czym dobór dni i godzin jest bardzo elastyczny i przystosowany do potrzeb ucznia. Uczeń ma komfort nauki we własnym domu i stały kontakt mailowy z nauczycielem.
Skype vs lekcje tradycyjne:
Lekcje na SKYPIE nastawione są w dużej mierze na konwersacje, dziedzinę najważniejszą w nauce języka obcego. Poza tym nie różnią się one od tradycyjnych lekcji indywidualnych. Materiały do nauki są takie same.
Materiały:
Zapewniam wszystkie potrze
Dowiedz się więcej o Francuski na stronie http://www.francedom.pl.

Podobne recenzje do Francuski:

Wstaw link do Francuski

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

Luiza

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne