seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Dj na wesela

przejdź do recenzji

Informacje o Dj na wesela:

Tytuł Dj na wesela
Opublikowano: Czerwiec 18th, 2009
Autor: #Tomek
link: http://www.dj-na-wesele.pl
ocena moderatora: Dj na wesela

Recenzja strony o Dj na wesela:

Byłem w ostatnią sobotę na przyjęciu weselnym prowadzonym przez wymienionego wyżej dja. Byłem w szoku, gdyż spodziewałem się kompletnej klapy. Zarówna ja, jak i moi koledzy należymy raczej do tej grupy sztywniaków i nie lubimy potańcówek typu wesela. Jednak sposób w jaki naszą potańcówkę poprowadził wodzirej sprawił, że niemal przez całą noc nie schodziliśmy z parkietu. Nie było oczepin a zamiast nich zorganizowano karaoke. Przeprowadził on liczne zabawy w trakcie wesela. Jakieś zapoznania rodzin, pociągi, podróże, szkoły tańca. Praktycznie cały czas coś się działo, co zachęcało nas do wspólnej zabawy. Jeśli ktoś jest sceptycznie nastawiony do djów weselnych to proponuję sprawdzić ofertę tego Pana, choć jak widzę, nie ma on już zbyt wielu wolnych terminów w swoim kalendarzu.
Dowiedz się więcej o Dj na wesela na stronie http://www.dj-na-wesele.pl.

Podobne recenzje do Dj na wesela:

Wstaw link do Dj na wesela

Załączone zdjęcia:

Dj na wesela
gry dla dziewczyn
Dodał:

Tomek

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne