seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Californication

przejdź do recenzji

Informacje o Californication:

Tytuł Californication
Opublikowano: Marzec 7th, 2009
Autor: #Szymon
link: http://www.californication.biz
ocena moderatora: Californication

Recenzja strony o Californication:

Californication to amerykański serial komediowy stworzony przez wytwórnie showtime, głóny bohater to Hank Moody, który grany jest przez znanego dobrze z Z archiwum X Davida Duchonego. Serial ten jest zaliczany do komediowych lecz posiada drugie wnętrze ponieważ pokazuje nam problemy z jakimi boryka się amerykański pisarz, problemy z jakimi może borykać się każdy z nas. Oglądaj jeden z najbardziej obazobujczych serialu ostatnich lat, show przepełnione jest seksem, alkoholem oraz narkotykami. Serial ten potrafi rozbawić każdego z nasz lecz i doprowadzić do stanu melancholii. Dzięki niesamowitym sceną oraz idealnie napisanemu scenariuszowi oglądania pochłania nas coraz głębiej i oderwanie się od tv staje się coraz trudniejsze. Niedawno pierwszy sezon można było oglądać na polskim kanale TVN, sezon 2 aktualnie jest emitowany na HBO, zaś wiadomo iż Californication 3 będzie miał swoją premierę pod koniec 2009 roku w Stanach a w Polsce dopiero na początku
Dowiedz się więcej o Californication na stronie http://www.californication.biz.

Podobne recenzje do Californication:

Wstaw link do Californication

Załączone zdjęcia:

Californication
gry dla dziewczyn
Dodał:

Szymon

Gadu-Gadu:6690995
Miejscowość: niemce

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne