seriale, filmy
rss feed
# DODAJ STRONĘ #
Naprawy powypadkowe kraków to idealne centrum napraw, które pozwoli, że zapomnisz o niespodziankach. Wybierz naprawy powypadkowe kraków, aby nie mieć problemów w razie wypadku.
Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o ciało? Jest to trudne pytanie ponieważ taki jest nasz organizm. Wsztystko na nie wpływa dlatego ciężko odpowiedzieć jak dbać o swoje własne ciało. Niektórym wystarczy odrobina słońca a niektórym odpowiedni krem nawilżający.
Po ciężkim dniu masz może ochotę pobrać jakiś serial lub też film. W serwisie dyskutuj o serialach można swobodnie rozmawiać z fanami seriali zagranicznych.
Filmy z wesel można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie filmy z wesel. Dodatkowo zespół muzyczny na wesele można wyszukać za pomocą partnerskiej strony o sloganie wyszukiwarka zespół muzyczny na wesele.

Autonomiczne systemy solarne

przejdź do recenzji

Informacje o Autonomiczne systemy solarne:

Tytuł Autonomiczne systemy solarne
Opublikowano: Sierpień 5th, 2009
Autor: #kamil-k4
link: http://www.modernhome.pl
ocena moderatora: Autonomiczne systemy solarne

Recenzja strony o Autonomiczne systemy solarne:

Autonomiczne zestawy słoneczne (systemy wolnostojące) to kompletne systemy fotowoltaiczne, gotowe do bezpośredniego użytku. W ich skład wchodzą: bateria słoneczna (lub kilka baterii), akumulator oraz regulator ładowania, który zarządza całym systemem. Dzięki zestawowi mamy możliwość gromadzenia wytworzonej energii elektrycznej, aby później wykorzystać ją podczas dni, gdy nasłonecznienie jest bardzo słabe, a także w nocy.

Autonomiczny zestaw solarny posiada wiele zastosować. Można go wykorzystać w domku letniskowym lub na przyczepie kempingowej. Zestaw znajdzie również zastosowanie jako źródło energii w ogrodzie lub na działce. Dołączając do zestawu przetwornicę 12/230V mamy możliwość zasilania standardowych urządzeń 230V (np. telewizor, lodówka, laptop). Zestaw jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie doprowadzenie energii elektrycznej z sieci wiąże się z dużymi kosztami. W systemach wolnostojących stosuje się akumulatory bezobs
Dowiedz się więcej o Autonomiczne systemy solarne na stronie http://www.modernhome.pl.

Podobne recenzje do Autonomiczne systemy solarne:

Wstaw link do Autonomiczne systemy solarne

Załączone zdjęcia:

Nie dodano zdjęć do recenzji
gry dla dziewczyn
Dodał:

kamil-k4

Partnerzy:
trądzik
floryści
firmy sprzątające domy i mieszkania
otwarto - porady zdrowotne